Marta Maria Bandzmer

dr Marta Maria Bandzmer- radca prawny, doradca podatkowy Marta Maria Bandzmer jest doktorem nauk prawnych. Specjalizuje się w prawie podatkowym. W swojej pracy doktorskiej zgłębia zagadnienia statusu podatkowoprawnego spółek osobowych w międzynarodowym prawie podatkowym. Autorka wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prowadziła zajęcia dydaktyczne z zakresu prawa finansowego oraz prawa gospodarczego na wielu renomowanych uczelniach. W 2013 roku została wpisana na listę doradców podatkowych, w 2014 roku wpisana na listę radców prawnych. Chcąc łączyć teorię z praktyką oraz wiedzę z doświadczeniem w 2013 roku otworzyła Kancelarię Doradcy Podatkowego. Świadczy usługi doradztwa podatkowego zarówno na rzecz klientów indywidulanych, jak i przedsiębiorców. Specjalizuje się zwłaszcza w opodatkowaniu restrukturyzacji podmiotów gospodarczych oraz w szeroko pojętej optymalizacji podatkowej na poziomie krajowym oraz międzynarodowym.

Status podatkowoprawny

spółki osobowe

międzynarodowe prawo podatkowe

ceny transferowe

WYSIWYG Web Builder

MMB Finanse świadczy szeroko rozumiane usługi rachunkowe. Zajmuje się m.in. prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości, ewidencje VAT.


Na tle innych biur rachunkowych MMB Finanse wyróżnia się tym, że na stałe współ-pracuje z doradcami podatkowymi oraz radcami prawnymi.  Dzięki czemu Nasi klienci mają pewność, iż prowadzona przez nich działalność gospodarcza będzie bezpieczna zarówno pod względem rachunkowym, podatkowym, ale także prawnym.


W przypadku zawarcia stałej umowy współpracy z MMB Finanse, otrzymuje Państwo jednocześnie usługę rachunkową, podatkową oraz prawną.

O NAS
Najnowsze informacje Formularz kontaktowy O SPÓŁCE